Sünnipäevade korraldamine

Kui kodu jääb sünnipäevapeo korraldamiseks kitsaks, siis pakume nädalavahetustel väikelapsele peopaigaks Kukeräädsiku ruume. Pidulaua katavad lapsevanemad ise, aga võivad selle jätta ka meie hooleks.

Sisehoov annab võimaluse grillimiseks, kuid selleks vajalikud tarvikud peaksid igaühel endal olemas olema. Kaitseks päikese või vihma eest on meil õues varjualune.
Hoovis on olemas väike liumägi ja liivakast. Kui on soov, siis saame kohale tellida batuudi.
Sünnipäeva võib soovi korral meeldejäävaks muuta üks väike sõit tänavarongiga, mis  võtab reisijaid peale otse Kukeräädsiku väravast ja sõit linnas kestab kolmveerand tundi.

Talvised ja kevadised sünnipäevad on meil tubased. Siis on soovitatav laste vanus 1-4 aastat ja
maksimaalne laste arv 10, sest just nii tunnevad majas kõik ennast lahedalt.
Sünnipäevapidudele saabub soovi korral üllatuskülaline. Üllatada võivad askeldav Pipi, Hello Kitty, trikke oskav kloun Felix, Minni, pärdikud Vembu ja Tembu, Muumimamma ja Muumipapa jt.

 

Broneeringuid saab teha telefonitsi või täites meie kontakti vormi siin. Lisainfo lahtrisse panna kirja batuudi ja kostümeeritud tegelase soov.
Ettemaks 32 eurot tuleb ettevõtte kontole tasuda hiljemalt 10 päeva enne sünnipäeva toimumist. Selgitusse kirjutada "Sünnipäev" ja peo kuupäev.OÜ Lapsehoiuteenused * Reg. nr 11318389 Valuoja pst 7 Viljandi | Tel: 524 2998 (juhataja) | E-mail: info@kukeraadsik.ee